Blog > Komentarze do wpisu
Tabletki na cellulit
Leki na cellulit w tym tabletki zakupimy w każdej aptece. Środki nie wymagają konsultacji z lekarzem są dostępne w drogeriach lub sklepach internetowych z kosmetykami. Większość dostępnych środków jest w postaci kapsułek. Opakowania oferują zazwyczaj 14-sto lub 30-sto dniowe kuracje.

Leczenie cellulitu można w ten sposób wspomagać.

Tabletki na cellulit

I jeśli nie ma żadnych podstaw do stworzenia zagrożenia dla naszego organizmu, to można je łykać. Nie powinny zaszkodzić. Nie zastąpią jednak ruchu i zdrowej diety, choć o tej porze roku kapsułki na cellulit cieszą się popularnością, to warto je zastąpić odpowiednim żywieniem się.

Dieta na cellulit nie wymaga specjalnych wyrzeczeń, a raczej mądrego zastępowania i rezygnacji z niektórych potraw. Wyrzucić z menu musimy słodycze, białe pieczywo oraz tłuste potrawy. Zastąpić je powinniśmy owocami, warzywami, chudymi mięsami, wędlinami i nabiałem oraz rybami.

Preparaty na cellulit należy stosować głównie w łazience, po uprzednim wymasowaniu ud i pośladków, po kąpieli. Wówczas wszystkie aktywne składniki mają szansę rzeczywiście dotrzeć w miejsce przeznaczenia i zadziałać.

Nawet najlepsze tabletki na cellulit nic nie zdziałają jeśli ich nie wspomożemy dietą, aktywnością fizyczną i odpowiednią pielęgnacją skóry zaatakowanej pomarańczową skórką.

Cellulit dotyczy w większości przypadków pośladków, brzucha i ud. Te partie ciała należy w pierwszej kolejności ćwiczyć. Ćwiczenia dobieramy w zależności od naszej sprawności fizycznej i oczywiście chęci. Nie ma najmniejszego sensu narzucić sobie dużej ilości wykańczających ćwiczeń, których wynikiem po kilku dniach będzie wycieńczenie organizmu i niechęć do dalszej pracy nad sobą. Jeżeli prowadzimy siedzący tryb życia, mamy nadwagę zacznijmy od krótkich spacerów, zapiszmy się na aerobik. W ramach relaksu warto wybrać się nad jezioro czy basen i popływać.

Dobrym rozwiązaniem jest zakup rowerka stacjonarnego, którego koszt zakupu w marketach zaczyna się od 250zł. Kilka minut jazdy na rowerku nie tylko pozwoli zrzucić nam zbędne kilogramy, ujędrni uda i pośladki ale skutecznie zwalczy cellulit na dolnych partiach ciała.

Tabletki na cellulit mają za zadanie redukowanie objawów cellulitu, wzmacniają włosowate naczynia krwionośne i limfatyczne oraz przyśpieszają metabolizm tkanki tłuszczowej, dzięki czemu tłuszcz jest zużywany na energetyczne potrzeby organizmu – to prawda, ale nic one nie zdziałają bez wyżej opisanych elementów walki z cellulitem.

czwartek, 31 marca 2011, tomek14975

Polecane wpisy