Blog > Komentarze do wpisu
Cellulit na udach
Cellulit to przypadłość, z którą zmaga się około 80% kobiet. Nie jest chorobą, może natomiast być objawem tego, że nieprawidłowo dbamy o nasze ciało. Istotą cellulitu jest nieprawidłowe rozmieszczenie tkanki tłuszczowej czego efektem są fałdy i zgrubienia na powierzchni ud, pośladków oraz bioder. Przypadłość tę można pokonać, albo przynajmniej zminimalizować.

Tabletki na cellulit robią ostatnimi czasy prawdziwą furorę.

Cellulit na udach

Co prawda prawdziwymi bestsellerami jest zaledwie część z nich, ale pełna oferta rynku suplementów jest ogromna. Przyjrzyjmy się niektórym propozycjom.

Kapsułki na cellulit nie tylko kupujemy chętnie, ale i coraz częściej dołączamy do tego inne formy walki z pomarańczową skórką. Tabletki te wydają się bardzo skuteczne i to nie tylko w zwalczaniu cellulitu – doskonale radzą sobie bowiem ze zjawiskiem "ciężkich nóg". To zaleta dodatku składników drenujących komórki i usprawniających krążenie krwi i limfy – tylko jedna kwestia jest do pokonania, koszt kuracji to około 200 zł.

Preparaty na cellulit nie należą do najtańszych i przed zakupem warto przekopać internet w poszukiwaniu opinii innych konsumentek, by nie wydać pieniędzy na bubel.

Cellulit głównie z powodu swojej struktury może okazać się trudniejszym do zwalczenia niż inne formy tłuszczu. Przy czym nie warto się katować drakońskimi dietami.

Dieta na cellulit nie ma powodować nieustającego uczucia głodu, przerywanego epizodami czyszczenia lodówki, a jest ona mądra, zdrowa i lekka.

Leczenie cellulitu wymaga jednak większej pracy niż tylko przyjmowanie tabletek i głodówek – odchudzenie się nie likwiduje bowiem kłopotu cellulitu!

Należy połączyć codzienną gimnastykę ze zdrową dietą, aby skutecznie zredukować tłuszcz i cellulit. Bez ćwiczeń gimnastycznych, nawet najzdrowsza dieta nie przyniesie pożądanego rezultatu. Bieganie, jazda na rowerze oraz ćwiczenia rozciągające skutecznie przyspieszą metabolizm, zmniejszając ilość tłuszczu w komórkach. Jeżeli nie jesteś przyzwyczajona do intensywnych ćwiczeń, zacznij powoli od spacerów.

Optymalnym rozwiązaniem w walce z cellulitem wydaje się połączenie trzech sposobów:

  • odpowiedniej diety,
  • ćwiczeń gimnastycznych
  • i wspomagającego preparatu.

Bez wątpienia najlepsze na rynku środki do tego celu można nabyć drogą internetową! Godne polecenia są tylko te przetestowane laboratoryjnie i sprawdzone przez zadowolone klientki. Warto przy tym porozmawiać z farmaceutą.

I jeszcze jedno: nawet najlepsze tabletki na cellulit nic nie zdziałają jeśli ich nie wspomożemy dietą, aktywnością fizyczną i odpowiednią pielęgnacją skóry zaatakowanej pomarańczową skórką.

czwartek, 31 marca 2011, tomek14975

Polecane wpisy